Po Balu ;-)

 

W niedzielę 20.01.2019 r. dzięki uprzejmości Urzędu Dzielnicowego Warszawa – Bielany w salach bankietowych urzędu odbył się bal karnawałowy Stowarzyszenia USŁYSZEĆ ŚWIAT. Zabawy i oprawę muzyczną zapewniła nam Pani Miruna. Na parkiecie można było spotkać wróżki, biedronki, kotki, myszki, kosmonautę, królika i wiele innych bajkowych postaci.
W czasie balu odwiedził nas czarodziej Luck, który wprowadził nas w świat magii. Wspólnie z dziećmi używając czarów i zaklęć ożywił szopa, trenował pchłę, wyczarował monety. Między szaleństwami na parkiecie można było odpocząć przy szklaneczce soku, herbacie, owocach i pysznych ciastach zrobionych przez Rodziców. Na naszym balu były również niespodzianki – zabawki i  słodkości ufundowane przez:
– Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. i OGP Gaz-System S.A.,
– Centrum Protezowania i Rehabilitacji Słuchu FONETIKA,
– BIG BRANDS GROUP Sp. z o.o.
– Sklep PROMO MARKET
– Zespół Strategii Doświadczeń Klienta ORANGE
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a w szczególności Pani A. Gnatowskiej i Pani A. Pikus za pozyskanie hojnych sponsorów, Państwu Zbińkowskim za zdrowe przekąski w postaci mandarynek i pomarańczy, Pani M. Skrzypczak za sprowadzenie czarodzieja, Mamom za pyszne wypieki, Tatusiom za udostępnienie mięśni przy noszeniu wszystkich artykułów, Terapeutom za wspaniałą zabawę oraz przebrania.

IMG_5274


Pomóż Światu nas usłyszeć! Każdy, nawet najmniejszy gest, wspomagający naszą akcję jest dla nas bezcenny. Prosimy Cię o 'lubienie', 'tweetowanie' i 'plusiki'. Dziękujemy! :)
Napisano w Aktualności
Dołącz do nas!

d

CLOSE