Jak przekazać jeden procent

Dzięki przekazaniu jednego procenta z Twojego podatku pomagasz nam w finansowaniu rehabilitacji dzieci niesłyszących oraz dzieci z trudnościami rozwojowymi, które stale zgłaszają się do naszego Stowarzyszenia.

Dzięki Państwa wpłacie i zebranym w ten sposób środkom możemy zapewnić dzieciom niesłyszącym i ich rodzinom wieloaspektową rehabilitację. Środki uzyskane w ramach Akcji 1% umożliwiają nam również starania o pozyskanie kolejnych programów, których celem jest zapewnienie stałej terapii wszystkim potrzebującym dzieciom niesłyszącym i tym, które napotykają trudności w swoim rozwoju.

Informacje o tym, na co wykorzystujemy pozyskane środki znajdziesz tutaj: Nasze osiągnięcia

Sposób wypełniania wniosku

Jeżeli chcesz przekazać swój 1% z podatku wystarczy, że wpiszesz KRS 0000019410

Jak jeszcze możesz pomóc

Możesz nam również pomóc przelewając dowolną kwotę w każdym czasie z własnych środków na konto Stowarzyszenia: 88 1020 1042 0000 8102 0010 5262. Dokonując przelewu wpisz w tytule darowizna na cele statutowe.

Powyższe informacje możesz również wydrukować (PDF do druku w zakładce Pliki) – dla własnej wygody, lub aby przekazać je swoim sąsiadom lub znajomym. Z góry dziękujemy!


Pomóż Światu nas usłyszeć! Każdy, nawet najmniejszy gest, wspomagający naszą akcję jest dla nas bezcenny. Prosimy Cię o 'lubienie', 'tweetowanie' i 'plusiki'. Dziękujemy! :)
Dołącz do nas!